07/02/2014 -Nasz udział w Balu Dobroczynnym Środowisk Gospodarczych Powiatu Wołomińskiego

Dyplom dla klubu (03.02.2014)

1 lutego br. przedstawiciele Rotary Club Warszawa City uczestniczyli w dorocznym Balu Dobroczynnym Środowisk Gospodarczych Powiatu Wołomińskiego. Z klubem wołomińskim współpracowaliśmy przy realizacji wielu projektów. Wspólnie kupiliśmy karetki dla tamtejszego szpitala, wyposażyliśmy hospicjum w Wołominie w kuchenny ciąg technologiczny, zaopatrzyliśmy kilka świetlic środowiskowych w interaktywne systemy kształcenia. Teraz nasze działania skupiają sie na nowym projekcie - uruchomieniu obserwatorium astronomicznego w Wołominie. W czasie balu Pan Jan Myszk – Prezes Wołomińskiego Klubu Biznesu i gospodarz imprezy wręczył nam dyplom z podziękowaniami za wieloletnią i bardzo efektywną współpracę. Zbyszek Bombik – nasz klubowy kolega, odbierając to wyróżnienie podkreślił nieocenioną rolę i ogromną pracę Miecia Maciążka w podejmowanych działaniach. Wręczył Mu znaczek w formie spinacza zawierający symbol Rotary International oraz Wołomińskiego Klubu Biznesu, którego Miecio także jest członkiem. W dalszej części balu przedstawiciele RC Warszawa City w osobach: Irena Suchodolska - Past Prezydent, Zbigniew Bombik – Wiceprezydent i Piotr Pajdowski - Prezydent Elekt wręczyli odznaczenie Paul Harris Fellow Panu Profesorowi Bohdanowi Maruszewskiemu za ścisłą współpracę z naszym Klubem oraz za Jego ogromne zaangażowanie w pracę na rzecz społeczeństwa. Paul Harris Fellow to najwyższe rotariańskie odznaczenie, przyznawane za wybitne osiągnięcia w pracy charytatywnej. W trakcie wspaniałej zabawy karnawałowej, która odbyła się w Zielonce w hotelu "U Pietrzaków", przeprowadzono wiele licytacji. Dzięki zachęcie świetnie prowadzącego tę część wieczoru Krzysztofowi Tyńcowi oraz niezwykłej hojności uczestników balu, udało się pozyskać środki na dalszą działalność charytatywną.

Copyright @ 2012 - 2016
Rotary Club Warszawa City
Wszelkie prawa zastrzeżone