30/03/2015 -Charter nowego klubu Rotary

Piotr pawel

28 marca członkowie Rotary Club Warszawa City uczestniczyli w uroczystej Gali Charterowej nowo powstałego klubu społeczności rotariańskiej: RC Warszawa Fryderyk Chopin. Jako klub sponsorujący przekazaliśmy koleżankom i kolegom insygnia klubowe - łańcuch prezydencki i dzwon klubowy. Te atrybuty służby prezydenckiej wręczył prezydent RC Warszawa City Piotr Pajdowski. Prezent dla nowych klubowiczów miał także Past Gubernator i ICC National Coordinator Andrzej Ludek. Ponadto obdarowaliśmy kolegów Rotarian pamiątkowym rysunkiem przedstawiającym patrona ich klubu. Piękny rysunek wręczył prezydentowi Pawłowi Rosińskiemu skarbnik naszego klubu Andrzej Cieślawski. Ten niezwykły wieczór uświetnił swoim występem utalentowany pianista Marek Bracha, a Mark Krawczyński - mistrz ceremonii w naszym klubie, wręczył młodemu muzykowi miłą niespodziankę - swój film o Chopinie, na którym daje koncert właśnie ten wspaniale utalentowany pianista. Film był prezentowany m.in. na World Expo w Shanghaju.Niezwykle uroczysty wieczór odbył się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego. Gratulujemy wszystkim należącym do RC Warszawa Fryderyk Chopin i życzymy wypełniania szlachetnych rotariańskich ideałów z radością i satysfakcją.

Copyright @ 2012 - 2016
Rotary Club Warszawa City
Wszelkie prawa zastrzeżone